Dezinfekce otiskovacích lžic, otisků a odsávání

DENTACLEAN Form
shadow

Form

Bezpečnostní list Návod k použití

Vysoce účinný koncentrát pro dezinfekci a čištění otisků ze všech otiskovacích hmot. Rychlá dezinfekce v jednom pracovním kroku. Bez aldehydů a fenolů.

Účinné látky: Alkohol, amin a biguanid
Spektrum účinnosti: A, (B), (V)
Dávkování: 4 % – 120 min (40 ml na 1 litr vody) / 6 % – 15 min (60 ml na 1 litr vody)

DENTACLEAN Tray
shadow

Tray

Bezpečnostní list Návod k použití

Účinný koncentrát na čištění otiskovacích lžic. Rozpouští zbytky alginátu, cementu a adhezivních laků. vhodný pro všechny nerezavějící kovy a umělé hmoty.

Účinné látky: Alkohol a kyselina sulfonová
Spektrum účinnosti: A, (B), T, M, V
Dávkování: 10 % – 4 hod (100 ml na 1 litr vody)

DENTACLEAN Jet Plus
shadow

Jet Plus

Bezpečnostní list Návod k použití

Vysoce účinný dezinfekční koncentrát pro každodenní dezinfekci, čištění i péči o veškerá odsávací zařízení s odlučovačem amalgámu i bez odlučovače. Neobsahuje aldehydy ani fenoly, působí na bázi kvartérních amoniových sloučenin, alkalických čistících složek, komplexotvorných činidel a odpěňovačů. Nepoužívat žádné přísady a nemíchat s jinými přípravky. Každodenní používání zaručuje hygienické odsávání a bezporuchový provoz zařízení bez tvorby pěny.

Účinné látky: Alkohol a KAS
Spektrum účinnosti: A, (B), (V)
Dávkování: 2,5 % – 5 min (25 ml na 1 litr vody)

Stránka je určena pro odborníky
Tyto stránky a na nich dále obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké – laické - veřejnosti. Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom (a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými i pro případ, že odborníkem nejste.