Ostatní výrobky

Ochranná zástěra Dentaclean (9012 843)
shadow

Ochranné zástěry

Omyvatelné ochranné zástěra pro pacienta. Velká zástěra o rozměru 90 × 90 cm v modré barvě obsahuje i ochranu ramen. Malá zástěra pro pacienta o rozměru 57 × 45 cm se dodává v bledě modré barvě a obsahuje přední kapsu.

Výplachové jehly Dentaclean (9032 327)
shadow

Výplachové jehly Side-Open

Návod k použití

Flexibilní výplachové jehly s jedním bočním otvorem a zaobleným hrotem. V nabídce 28G, 30G, 31G v balení po 50 ks.

DENTACLEAN Dental X-Ray Film E
shadow

Dental X-Ray Film E

Vysoce kvalitní intraorální RTG film s třídou citlivosti E, s vysokým kontrastem a jemnou zrnitostí, poskytující snímky vysoké kvality a s vynikajícím zachycením detailu. Exponované filmy lze zpracovávat ručně i strojově. Ke zpracování je možné použít jakékoli tekuté prodávané chemikálie dobré kvality, nedoporučuje se používat chemikálie v tabletách nebo prášku. Rozměr 3 × 4 cm.

Mazací sprej Dentaclean (9005 868)
shadow

Mazací sprej

Univerzální mazací sprej na turbínky a násadce, špičkové kvality, odolný vůči vysokým teplotám, neodpařuje se, autoklávovatelný do 135 °C. Na ošetřený povrch skvěle přilne a nestéká, neobsahuje freony, není toxický. Díky 3 adaptérům univerzálně použitelný pro všechny násadce. Balení obsahuje 500 ml – balení neobsahuje násadce – možno dokoupit zvlášť.

Stránka je určena pro odborníky
Tyto stránky a na nich dále obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké – laické - veřejnosti. Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom (a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými i pro případ, že odborníkem nejste.